b_400_400_16777215_0_0_images_stories_plakat_gospodyni.jpgZapraszamy do internetowego konkursu "Naszo Ślonsko Gospodyni" powiatu wodzisławskiego organizowanego przez Posła na Sejm RP Krzysztofa Gadowskiego.

Konkurs ma na celu wyłonienie w głosowaniu internetowym najbardziej zaangażowane i aktywne kobiety zrzeszone w Kole Gospodyń Wiejskich lub organizacji społecznej zrzeszającej aktywne kobiety w powiecie wodzisławskim. Czas trwania konkursu: od 7 marca do 31 marca 2012 r. głosowanie na portalu www.nowiny.pl

 

Nagroda za I miejsce to wyjazd do Brukseli i zwiedzanie Parlamentu Europejskiego oraz Brukseli, Leuven i Brugii Ufundowana przez Europosłankę Małgorzatę Handzlik.

Wszystkie kandydatki zostały przedstawione na portalu internetowym www.nowiny.pl oraz w gazecie "Nowiny Wodzisławskie". Głosowanie odbywa się na portalu internetowym www.nowiny.pl. Wygrają kandydatki, które uzyskają największą ilość głosów i uzyskają tytuł "Ślonsko Gospodyni 2012" . Z naszej gminy startują przewodniczące Kół Gospodyń z poszczególnych sołectw: Dorota Margiciok – Bełsznica, Angela Skupień – Bluszczów, Helena Mucha – Czyżowice, Urszula Jastrzębowska – Dudek – Gorzyce, Teresa Parzych – Gorzyczki, Alicja Lenczyk – Kolonia Fryderyk, Maria Kuczera - Olza, Krystyna Tomala –  Osiny, Anna Połednik – Rogów, Urszula Lenczyk – Turza  Śl.

Zachęcamy Państwa do głosowania.

http://www.nowiny.pl/81764-naszo-slonsko-gospodyni-z-powiatu-wodzislawskiego-konkurs.html