b_400_400_16777215_0_0_images_stories_2016_plakat_20160620_plakat-moe2016www.jpg

Lato, to zdaniem nie tylko uczniów, najpiękniejsza pora roku. Książki i zeszyty zostały odłożone na półkę, rozpoczęły się wakacje… Niestety nie wszystkie dzieci mogą wyjechać na wypoczynek − gdzieś dalej. To dla nich przede wszystkim Klub Kajakowy
„MEANDER” wraz z partnerami, zorganizowali w tym roku w dniach 1 do 3 lipca br., nie często spotykaną imprezę wodniacką − MEANDER ORIENT EXPRESS. Weźmie w nim udział 60 dzieci, które nie mogą wyjechać na wypoczynek, ale impreza dedykowana jest wszystkim, którzy lubią aktywny wypoczynek na łonie natury, w kajaku, przy dobrej muzyce, bowiem to nie taki zwykły spływ kajakowy. To będzie dwudniowy maraton spływowy, ale bez obaw!


Tylko pierwszego dnia planowany jest spływ „przygodowy”, pełny przeszkód i zakrętów, natomiast drugiego − typowo rekreacyjny. Meandrowi towarzyszyć będą koncerty w ramach Festiwalu Piosenki Różnorodnej, a także Wieczór Szlaków Pogranicza. Będzie można pokonwersować, zobaczyć mecz EURO 2016 w Klubie Spływowym, skorzystać z darmowego wi-fi i jak zapewniają organizatorzy − skosztować pysznego jedzenia.
Dobrze jest spędzić oryginalnie czas, wspaniałe chwile z rodziną i ciekawymi ludźmi. Dla wodniaków – szczęście leży w „wodzie”, a może w kajakach? Właśnie nadarza się okazja przeżyć fajną przygodę! W imprezie MEANDER ORENT EXPRES − trzydniowej przygodzie może wziąć udział każdy. Szczegóły na plakatach, www.meander.krzyzanowice.pl oraz na stronie www.czyzowice.net i fb WDK w Czyżowicach, gdzie można obejrzeć krótki film o zbliżających się kajakowym wydarzeniu, a przy odrobinie szczęścia wrócić do domu z KAJAKIEM.

A zatem witaj przygodo!