b_400_400_16777215_0_0_images_stories_2016_plakat_myslec_tworczo.jpgW czyżowickim WDK otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Już we wrześniu tego roku, rozpoczynamy Warsztaty muzyczno-plastyczne pt. „W jesiennym lesie”.
Twórczo i ambitnie – to filozofia życiowa współczesnego człowieka stojącego przed wieloma wyzwaniami. Przekształcenie filozofii życiowej nie jest łatwe. Ten proces nie zachodzi w mgnieniu oka. Potrzeba trochę czasu i indywidualnego wysiłku, aby przezwyciężając samego siebie, zreformować sposób myślenia i zmienić sposób działania. Twórczo, ambitnie? – czyli jak? Twórczo tzn. inspirująco, pomysłowo. Ktoś ambitny − dążący do sukcesu w jakiej dziedzinie, to człowiek twórczy, np. pod względem artystycznym. Nie ma żadnej, gotowej recepty na sukces. Przemyśl swoje cele i podejdź do sprawy metodycznie. Raczej masz małe szanse na odniesienie sukcesu bez przygotowania. Za to swobodę wyboru kierunku poszukiwań i liczba możliwości jest nieograniczona!

 

Warsztaty muzyczno-plastyczne pt. „W jesiennym lesie” to oferta skierowana do ludzi aktywnych twórczo. Jeśli realizujesz się w pracy z dziećmi – to szczególnie zastanów się nad tą propozycją! Warsztaty poprowadzi Gabriela Mrozicka, która w przebiegu bogatej pracy zawodowej przygotowała scenariusze, gotowe do wykorzystania w pracy z dziećmi. 
Wszystkie informacje znajdziesz na stronach WDK Czyżowice. Stephen R. Covey pisał: „Wielu ludzi czeka, że coś się zdarzy lub ktoś się nimi zajmie”. Tutaj realizujemy nowoczesne hasło: „Myśl i działaj pozytywnie”. SERDECZNIE ZAPRASZAMY