Konkurs talenówW środowy wieczór sceną naszego domu kultury zawładnęli młodzi pianiści i gitarzyści uczęszczający do ognisk instrumentalnych w naszej placówce. 
Zmotywowani liczną publicznością wykonali piękny koncert, na który składały się utwory kolędowe, pastorałki i najpopularniejsze utwory klasyków.
W koncercie wystąpili:
Martusia Ciuraj, Ania Szczyrba, Karolina Smołka, Martusia Piszczan, Oliwier Piecha, Jessica Orzechowska, Hanna Czok, Martynka Cecot, Maciej Kowalski, Madzia Szczyrba, Julia Krzyżok, Paulinka Pawelec, Magdalena Kowalska, Alicja Dawid.

 

Warto wspomnieć, że swoje talenty instrumentalne dzieci, młodzież, a także osoby dorosłe rozwijają w czyżowickim WDK we współpracy z wspaniałymi pedagogami - panią Bożeną Marcol (pianino) i panem Sławomirem Taterą (gitara).

Bardzo miłym akcentem koncertu była dedykacja taneczna dla młodych instrumentalistów, którą zaprezentowała grupa dzieci z Przedszkola Publicznego im. Gaski Balbinki w Gorzyczkach pod kierunkiem pani Dagmary Marcol. Zespół wykonał energetyczny i barwny układ taneczny do wiązanki utworów świąteczno-noworocznych.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku! Po koncercie w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze świętowano udane występy dzieci i młodzieży na lokalnej scenie.

Zachęcamy do wzbogacenia naszej galerii zdjęć z koncertu. Prosimy o przesłanie fotografii na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{gallery}2016/relacje/konkurs_talentow/{/gallery}