Piknik wodny11 czerwca 2016 roku Rodzinny Park  Rozrywki „Trzy Wzgórza” w Wodzisławiu Śląskim opanuje załogastatku pirackiego pod wodzą Herszta Jacuchy Łagodnego. Dzieci pochłonie dobra zabawa, a i dorośli znajdą rozrywkę dla siebie. Wszystko dzięki Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. , które organizuje „Wodny Piknik”.

„Organizujemy piknik, który z jednej strony będzie nawiązywał do zakończonego przez PWiK Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim unijnego projektu budowy kanalizacji na terenie czterech gmin: Wodzisławia Śląskiego, Marklowic, Gorzyc i Radlina, a z drugiej będzie wyrazem uznania i jednocześnie podziękowania wszystkim mieszkańcom Powiatu Wodzisławskiego, których dotknęły jakiekolwiek utrudnienia związane z realizacją projektu” – mówi Wiesław Blutko prezes zarządu PWiK  Sp. z o.o. 

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.30.

Dla milusińskich przygotowano  konkursy na Statku Pirackim, w Grocie Skarbów, na drabinkach czy na placu zabaw Tawerna. Dzieci będą zdobywać fikcyjną walutę – sztosy, za którą będzie można wylicytować nagrody. Z kolei dorośli rywalizować będą w turnieju Dart oraz wyścigu na Sprężynującej Linie. Mogą także skorzystać z Pirackiego Kasyna: zagrać w Ruletkę, Pokera i Black Jacka. Odbędzie się również konkurs wiedzy o wodzie z cennymi nagrodami.

A wszystko to w rytm muzyki szantowej!

Na scenie koncertować będą: „Mechanicy Szanty”, „Perły i Łotry” i „MuzyKajaka”.

Sobotnia impreza zakończy się o godzinie 21.30.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Wodzisławskiego do wspólnej zabawy!