b_400_400_16777215_0_0_images_stories_sparta.pngZawodnicy czyżowickiej "Sparty" Sławomir Łuska, Patryk Duda i Tobiasz Kacprzak, dzięki swoim wysokim wynikom podczas zawodów rozgrywanych za naszą południową granicą w Hokeju Stołowym, zakwalifikowali się do "TOP16" of Czech Juniors Tour (najlepszej 16-nastki w czeskiej lidze juniorów w hokeju stołowym). Jest to olbrzymie wyróżnienie dla naszych zawodników! Zawody odbędą się w Mezibori (za Pragą, na pograniczu Czech i Niemiec). Poza naszymi zawodnikami zaproszenie do udziału  w zawodach otrzymała również uczennica czyżowickiego gimnazjum  Martyna Mazurczyk (reprezentująca klub Moby Dick Wodzisław Śl.). Serdecznie gratulujemy zawodnikom i liczymy na wysokie osiągnięcia. Turniej odbędzie się 23 marca 2014r. (niedziela)
Tydzień wcześnie 15 marca 2014r. zawodnicy sprawdzą swoją formę, podczas rozgrywanej w Jastrzębiu Zdroju I rundy Ligi Pucharu Polski w sezonie 2014.