Aktualnosci

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne

Czytaj więcej: Cza-Cza na Czaczy

Czytaj więcej: Wesołe Czyżowice 2016

Czytaj więcej: Festiwal talentów

Czytaj więcej: Perspektywa dla Czyżowic

W marcu 2016r w budynku Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” w Czyżowicach, na którym podsumowano działalność stowarzyszenia za 2015r i dyskutowano o planie pracy na rok 2016.

W imieniu SAL "Perspektywa" zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z organizacjami i instytucjami działającymi w Czyżowicach.
Tematem spotkania będzie omówienie wspólnych inicjatyw realizowanych w naszym sołectwie.
Zapraszamy w dniu 7.04.2016 r. g. 17.00 (czwartek) - gimnazjum w Czyżowicach.
Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie obecności.

Czytaj więcej: Czyżowickie kolędowanie Kiedy zaświeci pierwsza gwiazdka na niebie, stajemy wszyscy zgodnie wokół stołu. Panuje miły i podniosły nastrój. Śpiewamy kolędę "Cicha noc".

Z inicjatywy Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” 13 grudnia br. po raz ósmy, w pięknej scenerii Szwajcarii Czyżowiciej spotkali się przedstawicieli różnych organizacji oraz młodzież z miejscowego gimnazjum, aby wspólnie wyśpiewać kolędy, złożyć sobie życzenia, a także zakupić świąteczne ozdoby.

Życzenia szczęścia,

co rozświetla zimowe wieczory,

uśmiechu, który łączy ludzkie serca,

rodzinnego ciepła przy wigilijnym stole

i spełnienia marzeń w nadchodzącym

Nowym Roku

wszystkim mieszkańcom Czyżowic

przesyła

Zarząd Stowarzyszenia

Aktywności Lokalnej „Perspektywa” z Czyżowic

Czytaj więcej: Fotorelacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz  Czyżowickich spotkań kolędowychFotorelacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz  Czyżowickich spotkań kolędowych

Czytaj więcej: Jarmark Bożonarodzeniowy

Czytaj więcej: Biesiada z PRESPEKTYWĄ

Czytaj więcej: „Czyżowickie spotkania kolędowe” 7 grudnia br. już po raz siódmy w pięknej scenerii Szwajcarii Czyżowicki odbyły „Czyżowickie spotkania kolędowe” połączone z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym.
Z inicjatywy Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” spotkali się mieszkańcy Czyżowic by wspólnie przygotować się do okresu Bożonarodzeniowego poprzez kolędowanie. Jest to także możliwość zakupu ozdób i kartek bożonarodzeniowych.
Z roku na rok, spotkanie cieszy się coraz większą popularności. Kolędują organizacje, instytucje, przybyli goście oraz św. Mikołaj. W roku bieżącym Rada Rodziców działająca przy miejscowej podstawówce postanowiła wyciągnąć dzieci z całymi rodzinami na wspólne kolędowanie oraz pieczenie kiełbasek.