SAL "Perspektywa"

Czytaj więcej: Deszczowe, ale „Wesołe Czyżowice” X jubileuszowe „Wesołe Czyżowice” organizowane przez Stowarzyszenie „Perspektywa”, odbył się 4 czerwca 2017r.  Niesprzyjająca aura przeszkodziła co prawda paradzie przebierańców na dziwnych pojazdach ulicami Czyżowic, ale nie zniechęciła wytrwałych do uczestnictwa w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów imprezy.

Jury dokonało oceny i wyróżniło wspaniałe pomysły uczestników.

Czytaj więcej: Wesołe Czyżowice

Serdecznie zapraszamy do udziału w X jubileuszowym festynie rodzinnym "Wesołe Czyżowice"

Niedziela 4.06. 2017 r.

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne

Czytaj więcej: Cza-Cza na Czaczy

Czytaj więcej: PodziękowanieStowarzyszenie Aktywności Lokalnej „PERSPEKTYWA” dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia IX festynu rodzinnego „Wesołe Czyżowice” w dniu 5 czerwca 2016 r.

Przede wszystkim dziękujemy rodzicom i dzieciom, młodzieży, organizacjom, osobom prywatnym - za udział w korowodzie, piękne stroje wspaniałe pojazdy oraz stworzenie jedynej, niepowtarzalnej atmosfery.

Dziękujemy też za pomoc ochotnikom z OSP w Czyżowicach, harcerzom z ZHP „Żwirki i Wigury”, Magdalenie Sieńko z „Kreatorni” Studio, Szkole Muzyki Rozrywkowej „Kahal”, sołtysowi Marianowi Jureczka, redaktorowi Bogusławowi Jordanowi z e-gorzyce, Januszowi Reclikowi, Damianowi Parmie, dyrekcji i nauczycielom z miejscowego przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia festynu „Wesołe Czyżowice.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy.

Zarząd SAL „Perspektywa”

Czytaj więcej: Wesołe Czyżowice - Fotoreacja Kolejna edycja juz za nami. Mimo kapryśnej pogody bawilismy sie doskonale. W klimatach lat 20-tych i 30-tych korowodem tłumnie przemaszerowaliśmy na Rancho Western Country gdzie odbyła sie druga cześć imprezy. 

Czyżowice staja sie coraz bardziej wesołe.

 

Czytaj więcej: Wesołe Czyżowice 2016

Czytaj więcej: Festiwal talentów

Czytaj więcej: Perspektywa dla Czyżowic

W marcu 2016r w budynku Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” w Czyżowicach, na którym podsumowano działalność stowarzyszenia za 2015r i dyskutowano o planie pracy na rok 2016.

W imieniu SAL "Perspektywa" zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z organizacjami i instytucjami działającymi w Czyżowicach.
Tematem spotkania będzie omówienie wspólnych inicjatyw realizowanych w naszym sołectwie.
Zapraszamy w dniu 7.04.2016 r. g. 17.00 (czwartek) - gimnazjum w Czyżowicach.
Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie obecności.

Czytaj więcej: Czyżowickie kolędowanie Kiedy zaświeci pierwsza gwiazdka na niebie, stajemy wszyscy zgodnie wokół stołu. Panuje miły i podniosły nastrój. Śpiewamy kolędę "Cicha noc".

Z inicjatywy Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” 13 grudnia br. po raz ósmy, w pięknej scenerii Szwajcarii Czyżowiciej spotkali się przedstawicieli różnych organizacji oraz młodzież z miejscowego gimnazjum, aby wspólnie wyśpiewać kolędy, złożyć sobie życzenia, a także zakupić świąteczne ozdoby.

Życzenia szczęścia,

co rozświetla zimowe wieczory,

uśmiechu, który łączy ludzkie serca,

rodzinnego ciepła przy wigilijnym stole

i spełnienia marzeń w nadchodzącym

Nowym Roku

wszystkim mieszkańcom Czyżowic

przesyła

Zarząd Stowarzyszenia

Aktywności Lokalnej „Perspektywa” z Czyżowic